eRekruter
Personel sprzątający w hostelu/ weekendy i święta
Na zastępstwo
Warszawa

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą głównie w weekendy i święta. Czasem możliwe ewentualne zastępstwa w dni powszednie według dyspozycyjności.

 

Praca w naszym hostelu polega na posprzątaniu pokoi i łazienek po wyjeździe gości, tak abyśmy mogli ugościć następnych podróżujących. W zakres obowiązków wchodzi całość prac z tego zakresu (pościelenie łóżka, odkurzanie, czyszczenie mebli, wyrzucanie śmieci, posprzątanie na błysk całej łazienki razem ze sprzętami).

Dodatkowe obowiązki to zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości, sprzątanie części wspólnych (klatka schodowa, korytarze), liczenie pościeli i ręczników.

 

Oferta jest na zastępstwo na okres miesiąca, ale możliwa jest dłuższa współpraca.

 

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do pracy w takim charakterze,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy i święta,
  • chęci do pracy, pozytywnego nastawienia.

Mile widziani studenci/ osoby uczące się.

 

Oferujemy:

  • pracę w firmie o rozbudowanej strukturze (sieć hoteli i hosteli),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową,
  • pracę w centrum Warszawy (dogodny dojazd).

 

Zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie krótkiego formularza poniżej.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.