eRekruter
Personel sprzątający
Hostel w Austrii
Innsbruck

Personel sprzątający w hostelu w Innsbrucku (Austria)

 

Jesteśmy nowoczesną, polską siecią obiektów noclegowych z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Aktualnie do naszego hostelu w Innsbrucku poszukujemy kandydatów na stanowisko PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO.

Praca polega na kompleksowym sprzątaniu pokoi i łazienek po wyjeździe gości oraz części wspólnych obiektu. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie pomagała personelowi śniadaniowemu w przygotowywaniu posiłków. 

 

Oferujemy:

  • pracę w polskiej firmie hotelarskiej w sercu malowniczego Tyrolu,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (stała podstawa + premie),
  • stałą umowę wraz z ubezpieczeniem,
  • umożliwiamy skorzystanie z zakwaterowania,
  • zapewniamy koszty przejazdu,
  • pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze,

 

W zamian oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy (5 dni w tygodniu),
  • solidności i dokładności,
  • umiejętności współpracy w grupie.

Nie wymagamy znajomości języka obcego, ale byłby to duży atut dla przyszłego pracownika.

 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz na stronie lub na adres rekrutacja@shh.travel

 

Jeśli chcesz poznać naszą firmę i nasz hostel to zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych:

www.hostelmarmota.com

www.shh.travel

www.facebook.com/HostelMarmota/


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.