eRekruter
Telefonista/ka w Dziale Obsługi Klienta
w centrum Krakowa
Kraków

Firma Smart Hotels & Hostels  poszukuje osoby na stanowisko Telefonista/ka w Dziale Obsługa Klienta

Poszukujemy studentów / uczniów z pozytywnym nastawieniem, otwartych i komunikatywnych.

 

Nie wymagamy doświadczenia.

 

Jeśli:

 • jesteś osobą komunikatywną,
 • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
 • studiujesz / uczysz się

Dołącz do nas!

 

Do Twoich zadań należeć będzie:

 • wsparcie recepcji na linii telefonicznej,
 • tworzenie i modyfikacje rezerwacji,
 • udzielanie informacji dotyczących rezerwacji oraz obiektów.

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową,
 • system motywacyjny,
 • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
 • biuro firmy w centrum Krakowa,
 • przyjazną atmosferę w pracy,
 • imprezy firmowe,
 • stabilną i długotrwałą współpracę!

 

Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu już teraz! 

 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.