eRekruter
Nocny recepcjonista
w centrum Warszawy
Warszawa

Hostel Tatamka (Powiśle, bardzo blisko metra) poszukuje do swojego zespołu nocnego recepcjonisty.

Praca w godz. 22:00 - 7:00 (9h) 2-3 razy w tygodniu, ew. pojedyncze zmiany dzienne. Średnio w miesiącu do przepracowania ok. 90-120h

 

Do obowiązków należą wszystkie obowiązki recepcyjne, czyli obsługa klienta (mailowo, telefonicznie, osobiście), procedura zameldowania i wymeldowania, obowiązki księgowe (raport dobowy, faktury, kasa fiskalna, terminal płatniczy) oraz administracyjne (reagowanie na usterki, prośby gości, osoby trzecie).

 

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe,
  • pracę w centrum Warszawy,
  • perspektywę dłuższej współpracy,
  • służbowe energetyki.

 

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach nocnych 2-3 razy w tygodniu (dni do ustalenia, nie zawsze muszą to być te same),
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomości Warszawy,
  • umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie,
  • głowy na karku!

 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.