eRekruter
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
w biurze turystycznym
Kraków

Rekrutujemy do naszego zespołu Sprzedaży Agencyjnej! Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, która lubi nawiązywać nowe znajomości? Wielozadaniowość jest twoją mocną stroną? Nie lubisz pracy typowo biurowej, a praca z ludźmi w terenie sprawia Ci dużą przyjemność? A może masz doświadczenie w pracy na jednej z krakowskich recepcji hotelowych i teraz chciałbyś spróbować swoich sił w innej gałęzi turystyki lokalnej? Dołącz do zespołu SeeKrakow jako Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Postaw na swój rozwój razem z lokalnym biurem turystyki przyjazdowej.

 

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

 

 • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z agentami (hotelami, hostelami, obiektami noclegowymi),
 • pozyskiwanie nowych obiektów do współpracy,
 • szkolenie recepcji hotelowych,
 • pośrednia sprzedaż wycieczek organizowanych przez firmę,
 • współpraca z Działem Marketingu,
 • dostarczanie materiałów reklamowych do agentów,
 • prowadzenie rozliczeń,
 • raportowanie wyników pracy przełożonym.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 • chęci rozwoju w sprzedaży pośredniej,
 • wysokiej kultury osobistej,
 • dobrej znajomości języka angielskiego,
 • doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży,
 • znajomości podstawowych technik sprzedaży,
 • mile widziana znajomość branży hotelarskiej/turystycznej.

 

Oferujemy:

 • szkolenie i pełne przygotowanie do wykonywanych obowiązków,
 • interesującą pracę z ludźmi,
 • pracę w fantastycznej atmosferze,
 • premie uzależnione od osiąganych wyników.

 

Założona w 2005 roku firma UTC Tour Operator sp. o. o. właściciel marki SeeKrakow jest lokalnym biurem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiło, że jesteśmy najpopularniejszym podmiotem świadczącym w Krakowie usługi w zakresie organizacji wycieczek lokalnych dla zagranicznych turystów. Naszą ofertę można zakupić zarówno w krakowskich hotelach, w naszej Informacji Turystycznej, online lub w licznych biurach zlokalizowanych za granicą. W związku ze zwiększającym się zainteresowaniem naszymi wyjazdami poszukujemy nowego pracownika do zespołu Sprzedaży Agencyjnej.

 

Zapraszamy do aplikowania przez nasz system rekrutacyjny.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.