eRekruter
Recepcjonista/-tka na pełny etat

Poznań

Hotel w centrum poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego, ambitnego i pełnego życia recepcjonisty na cały etat.  

 

Gwarantujemy:  

  • system pracy zmianowy (dzienny oraz nocny, głownie od poniedziałku do piątku, sporadycznie w weekendy),
  • elastyczny grafik i dopasowanie do Twojej dyspozycyjności,
  • przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole w centrum Poznania,
  • poprzedzające pracę szkolenia,
  • dłuższą współpracę!

 

Oczekujemy od Ciebie:  

  • dyspozycyjności do pracy (mile widziani studenci),
  • swobody w posługiwaniu się językiem angielskim mówionym i pisanym (dodatkowy język będzie atutem!),
  • pracowitości,
  • chęci zdobywania nowych doświadczeń.

 

Szukamy osób towarzyskich i kreatywnych, otwartych na ludzi i nowe przygody.   Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twojego grafiku. Zazwyczaj nasze zmiany to 7-15.00, 15-21.00, 21-7.00.  Nie wymagamy doświadczenia w branży hotelarskiej. Wierzymy, że szkolenia odpowiednio przygotują naszego wybranka/wybrankę do pracy.   

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta - skontaktuj się z nami - wyślij swoje CV i przekonaj nas, że to Ty jesteś osobą, której szukamy!


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.