eRekruter
Pracownik Działu Rezerwacji
w biurze turystycznym
Kraków

Nie zwalniamy z rekrutacją! 

Pracowałeś w turystyce, ale pandemia pokrzyżowała Twoje plany? Byłeś zmuszony zmienić branżę, ale tęsknisz za pracą z turystami? A może skończyłeś/kończysz właśnie turystykę i chcesz zacząć swoją przygodę w branży? Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś tak, to ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie! Jeśli natomiast nie masz nic wspólnego z turystyką, ale masz otwartą głowę i pozytywne nastawienie do świata i ludzi, to również zapraszamy do wysłania do nas cv! Do zobaczenia na rozmowie.

 

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

 • koordynowanie wycieczek lokalnych,
 • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi,
 • obsługa zapytań od klientów indywidualnych i grupowych,
 • obsługa rezerwacji z portali i biur zagranicznych,
 • kontakt i współpraca z innymi działami firmy.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
 • umiejętności bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
 • gotowości do podjęcia pracy na pełen etat (praca w oparciu o grafik, biuro pracuje 7 dni w tygodniu w trybie hybrydowym),
 • poczucia humoru i pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań,
 • doświadczenie w branży turystycznej nie jest wymogiem, ale będzie mile widziane.

 

Oferujemy:

 • elastyczny grafik pracy,
 • szkolenie i pełne przygotowanie do wykonywanych obowiązków,
 • codzienną pracę z językiem angielskim,
 • pracę w fantastycznej atmosferze,
 • pracę w trybie hybrydowym, biuro zlokalizowane jest w centrum miasta.

 

Założona w 2005 roku firma UTC Tour Operator sp. o. o. właściciel marki SeeKrakow jest lokalnym biurem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiło, że jesteśmy najpopularniejszym podmiotem świadczącym w Krakowie usługi w zakresie organizacji wycieczek lokalnych dla zagranicznych turystów. Naszą ofertę można zakupić zarówno w krakowskich hotelach, w naszej Informacji Turystycznej, online lub w licznych biurach zlokalizowanych za granicą. W związku ze zwiększającym się zainteresowaniem naszymi wyjazdami poszukujemy nowego pracownika do Działu Rezerwacji.

 

Zapraszamy do aplikowania przez nasz system rekrutacyjny.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.