eRekruter
Personel sprzątający pn-pt/weekendy/mix
Hostel ul. Pędzichów
Kraków

Poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej, zainteresowanej stałą i stabilną pracą - szukamy osób zarówno młodych (studenci) jak i doświadczonych pracowników.   

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie czystości i porządku: w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.   

 

Oferujemy: 

  • pracę pn-pt/weekendy i święta/mix - do ustalenia indywidualnie,
  • możliwość rozszerzenia wymiaru pracy (więcej godzin, inne obiekty firmy),
  • dobre warunki pracy w hostelu w centrum Krakowa,
  • korzystne wynagrodzenie,
  • stabilną i długotrwałą współpracę.

 

Oczekujemy:

  • dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy zespołowej,

solidności i pracowitości.

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o wysłanie CV pod adres awasilewski@shh.travel lub kontakt telefoniczny 509 729 275.  


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.