eRekruter
Personel śniadaniowy w hotelu**

Wrocław

Praca polega na przygotowywaniu szwedzkiego stołu z ciepłych i zimnych posiłków, pilnowaniu porządku podczas śniadania, dokładanie produktów oraz utrzymaniu czystości na sali. Praca w niewielkim obiekcie noclegowym (max 75 osób), świeżo wyremontowanym, w kameralnej atmosferze.

 

Oferujemy:

- pracę na pełen etat (głównie w dni powszednie, czasem możliwy dzień weekendowy na zastępstwo, w godz. 6-14),

- stałą podstawę godzinową,

- umowę o pracę po okresie próbnym,

- pracę w sympatycznym zespole,

- wcześniejsze przygotowanie do pracy i szkolenia,

- lokalizację pracy w centrum miasta, naprzeciwko Opery Wrocławskiej.

 

Wymagamy:

- dyspozycyjności do pracy w podanym przedziale godzinowym,

- najchętniej wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku,

- aktualnej książeczki sanepidu,

- znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- punktualności, miłego usposobienia.

 

Czekamy na CV w formacie pdf wysłane poprzez formularz.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.