eRekruter
Personel śniadaniowy w hotelu**

Wrocław

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie produktów na szwedzki stół z ciepłych i zimnych posiłków oraz za pilnowanie porządku podczas śniadania, dokładanie produktów oraz utrzymanie czystości na sali. 

 

Hotel Traffic to kameralny hotel z 33- pokojami zlokalizowany w samym sercu miasta należący do grupy Smart Hotels&Hostels, która na rynku istnieje już od 20 lat.

 

Jeśli: 

  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna w weekendy oraz dni powszednie w  godzinach 6:00-12:00,
  • posiadasz aktualną książeczkę sanepidu,
  • cechuje Cię samodyscyplina, umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność,
  • lubisz gotować lub chcesz rozwinąć swoje kuchenne umiejętności,

to zapraszamy do naszego zespołu! 

Mile widziany status studenta lub ucznia. 

 

Oferujemy:

  • pracę do godz. 12:00 w dni powszednie i w weekendy,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • wcześniejsze płatne szkolenia przygotowujące do pracy,
  • stałą stawkę godzinową wraz z premiami,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o uzupełnienie formularza na stronie.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.