eRekruter
Recepcjonista/-tka w hostelu w centrum

Warszawa

Do naszego hostelu Tatamka na ul. Tamka (Powiśle) poszukujemy Recepcjonisty.

Na tym stanowisku zajmować się będziesz obsługą gości obiektu, pobieraniem płatności, kwestiami księgowymi (faktury, raporty) oraz administracyjnymi, a także obsługą naszego systemu rezerwacyjnego. Wszystkiego na początku nauczymy :)

 

Od Ciebie oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w wymiarze ok. 90-120 h/mies (na różnych zmianach - hostel otwarty jest całą dobę),
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • umiejętności współpracy w grupie oraz wielozadaniowości,
  • positive can-do attitude!
  • bardzo zależy nam na znalezieniu nowej osoby z dostępnością w poniedziałki i na chociaż jedną nockę w tygodniu

 

 

My natomiast oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe,
  • pracę w fajnym  i zgranym zespole,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość dopasowania grafiku do Twoich zajęć na uczelni,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy w centrum Warszawy.

 

 

 Zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie krótkiego formularza na stronie.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.