eRekruter
Recepcjonista/tka w hostelu w centrum
ul. Pomorska, Kraków
Kraków

Do naszego hostelu Premium na ul. Pomorskiej (Plac Inwalidów) poszukujemy Recepcjonisty/tki.

 

Na tym stanowisku zajmować się będziesz obsługą gości obiektu, pobieraniem płatności, kwestiami księgowymi (faktury, raporty) oraz administracyjnymi, a także obsługą naszego systemu rezerwacyjnego. 

 

Wszystkiego na początku nauczymy :)

 

Od Ciebie oczekujemy: 

 

  • dużej dyspozycyjności do pracy w wymiarze 120-160h/mies (mile widziani studenci zaoczni!),
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • umiejętności współpracy w grupie oraz wielozadaniowości,
  • positive can-do attitude!

 

My natomiast oferujemy:

 

  • pracę w sympatycznym, zgranym zespole,
  • wynagrodzenie godzinowe,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość dopasowania grafiku do Twoich zajęć na uczelni (system wielozmianowy),
  • dogodną lokalizację miejsca pracy w centrum Krakowa.

 

Jeśli nasza oferta przykuła Twoją uwagę to pozwól nam się poznać - uzupełnij poniższy formularz i dołącz CV. 

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

 


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.