eRekruter
Recepcjonista/tka w hostelu na pełen etat
ul. Pomorska, Kraków
Kraków

Hostel Premium na ul. Pomorskiej (Plac Inwalidów) poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego, ambitnego i pełnego entuzjazmu recepcjonistki/sty!

 

Pracujemy w zgranym zespole, dlatego zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną współpracą.

 

Obowiązki na tym stanowisku:

 • obsługa gości (mailowa oraz telefoniczna);
 • zameldowanie i wymeldowanie gości oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z ich pobytem.

 

Oczekujemy od Ciebie:

 • Dyspozycyjności do pracy w dni powszednie oraz w weekendy - praca w systemie zmianowym dziennym oraz nocnym (8-14, 14-20, 20-8);
 • Pracowitości i zaangażowania;
 • Swobody w posługiwaniu się językiem angielskim mówionym i pisanym.

 

Oferujemy:

 • Pracę w pełnym wymiarze godzin (ok. 160h/mies);
 • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć;
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie;
 • Stałą stawkę godzinową;
 • Dni świąteczne dodatkowo premiowane;
 • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy;
 • Możliwość otrzymania zniżki na noclegi w innych obiektach firmy (w Polsce i za granicą);
 • Przyjazną i rodzinną atmosferę;
 • Spotkania integracyjne;
 • Możliwość długotrwałej współpracy.

 

Szukamy osób towarzyskich i kreatywnych, otwartych na ludzi i nowe przygody! Mile widziani studenci.

Nie wymagamy doświadczenia w branży hotelarskiej. Wierzymy, że szkolenia odpowiednio przygotują naszego wybranka/wybrankę do pracy.

 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.