eRekruter
Personel sprzątający na pełen etat w Hostelu

Kraków

Hostel Dizzy Daisy Downtown w Krakowie poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Personel sprzątający.

Poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej. Pracujemy w zgranym zespole, więc zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną pracą.

Szukamy osób zarówno młodych (studenci) jak i doświadczonych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie czystości i porządku: w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych (korytarze, klatki schodowe, kuchnia oraz jadalnia) zgodnie z wymogami i standardami obiektu;
  • zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości.

Poszukujemy osoby:

  • Z dyspozycyjnością do pracy w tygodniu oraz sporadycznie w weekendy w zależności od potrzeby - praca w systemie system jednozmianowy ze stałymi godzinami pracy (8:00-16:00);
  • Pozytywnie nastawionej i chętnej do podjęcia współpracy;
  • Zorganizowanej, dokładnej i sumiennej.

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę;
  • Pracę głównie w tygodniu i sporadycznie w weekendy w zależności od potrzeby;
  • Stabilną i długotrwałą współpracę;
  • Pracę w przyjaznym zespole z rodzinną atmosferą;
  • Atrakcyjną lokalizację w centrum Krakowa;
  • Niezbędne szkolenie przed przystąpieniem do pracy, podnoszące kwalifikacje;
  • Wsparcie koordynatorki, która organizuje prace zespołu i zawsze pomoże rozwiązać problemy;
  • Możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy (w Polsce i za granicą).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie.

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.