eRekruter
Osoba do sprzątania hostelu
praca za granicą (Austria)
Innsbruck

W związku z ponownym otwarciem naszego austriackiego obiektu w Innsbrucku poszukujemy osób na stanowisko personelu sprzątającego.

 

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie utrzymywaniem czystości w pokojach i łazienkach po wyjeździe gości (plus obowiązki towarzyszące jak np. wynoszenie i segregacja śmieci). 

 

Jeśli interesują Cię:

  • praca w polskiej firmie hotelarskiej, z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • tymczasowy lub dłuższy pobyt w Innsbrucku (zapewniamy zakwaterowanie i opłacamy przejazd),
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (stała podstawa + premie),
  • swobodna atmosfera w pracy i możliwość poznania nowych ludzi,
  • piękne widoki na Alpy!

 

Natomiast jeśli Ty:

  • posiadasz dyspozycyjność do pracy od października 2020 na okres minimum 4 miesięcy,
  • jesteś osobą zaradną i pracowitą,
  • możesz pracować 6 dni w tygodniu przez ok. 8h (od godz. 8:00)

 

To zapraszamy do naszej ekipy!

Nie wymagamy znajomości języka obcego, ale byłby to duży atut dla przyszłego pracownika.

 

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to uzupełnij poniższy formularz i prześlij nam swoje CV.

Szczegóły pracy omówimy z wybranymi kandydatami przez telefon lub na spotkaniu.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.