eRekruter
Sprzątanie w wakacyjnym hostelu w Salzburgu (Austria)

Salzburg

Personel sprzątający w wakacyjnym hostelu w Salzburgu

 

Chcesz spędzić wakacje w bajkowym mieście Mozarta?

 

Poszukujemy osoby chętnych do pracy w charakterze personelu sprzątającego w hostelu Muffin w Salzburgu. Jest to nasz wakacyjnych hostel, działający od 9 lipca do 6 września.

 

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (stała podstawa + premie),
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Zakwaterowanie w hostelu oraz transport w obie strony na koszt firmy,
  • Dobrą zabawę,
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole.

 

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności w okresie od 9.07 - 06.09.2021
  • Solidności, pracowitości i umiejętności współpracy w grupie,
  • Dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

 

Nasza firma prowadzi swoją działalność od ponad piętnastu lat. Jesteśmy właścicielami 6 obiektów, zarówno hosteli jak i hoteli oraz każdego lata otwieramy hostele wakacyjne w Polsce i za granicą.  Cenimy sobie u naszych pracowników entuzjazm i determinację do pracy oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

 

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta to uzupełnij poniższy formularz i dołącz swoje CV.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.