eRekruter
Kierowca kat D. i B.
w firmie transportowej
Kraków

4transfer - marka należąca do UTC Tour Operator sp. z o.o. poszukuje kierowców kat. D i kierowców kat. B na trasy krajowe i zagraniczne.

 

Do naszego zespołu poszukujemy osób doświadczonych w zawodzie, gotowych do pracy, z ważną kartą kierowcy (przy kat. D) i aktualnymi badaniami. Chętnie nawiążemy pracę z kierowcami w pełni dyspozycyjnymi, na pełen etat. Nie wykluczamy natomiast współpracy z tzw. skoczkami, jednak oczekujemy minimalnego wymiaru dyspozycyjności w postaci 8 dni w miesiącu. Prosimy o kontakt przez formularz, wraz z cv lub krótkim opisem doświadczenia, wskazaniem posiadanych czynnych kategorii prawa jazdy i opisem obecnej sytuacji zawodowej. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W naszej firmie stawiamy na świetną atmosferę pracy, elastyczność współpracy i transparentność w relacjach. Zapraszamy do rekrutacji!

 

 Obowiązki:

 

 • prowadzenie pojazdów: van, bus lub autokar (pracujemy głównie na marce Mercedes),
 • bezpieczny transport turystów/pasażerów w trakcie realizacji zleceń krajowych - głównie południowa Polska,
 • opieka nad klientami podczas transferów/wycieczek turystycznych (w postaci przekazania grupy przewodnikowi w miejscu docelowym),
 • bieżący kontakt z biurem w trakcie trwania wycieczki zorganizowanej.

 

Oferujemy:

 

 • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • jazdę nowoczesnymi pojazdami,
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia.

 

Od kandydata oczekujemy:

 

 • posiadania aktualnych dokumentów
 • w przypadku aplikacji na kierowcę kat. D: karta kierowcy, kod 95, prawo jazdy kat D,
 • gotowości do realizacji destynacji na terenie Polski oraz Europy,
 • chęci nawiązania długoterminowej współpracy,
 • miejsca zamieszkania w Krakowie lub okolicach.

 

Mile widziane:

 

 • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 • wcześniejsze doświadczenie w turystyce.

 

O firmie:

4transfer to firma z piętnastoletnią tradycją od lat utrzymująca jedną z czołowych pozycji na rynku przewoźników. W zależności od potrzeb klienta organizujemy różnorodne transfery, zarówno na szkolenia, konferencje, wycieczki, jak i zlecenia indywidualne. Oferujemy przejazdy na trasach lokalnych, krajowych i zagranicznych w obrębie Unii Europejskiej. Oprócz wieloletniego doświadczenia posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, w tym licencje oraz certyfikaty potwierdzające naszą rzetelność i wiarygodność. 


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.