eRekruter
Promotor Usług Turystycznych SeeKrakow
TIP
Kraków

Jesteś osobą otwartą, lubiącą nawiązywać nowe znajomości, a w dodatku interesujesz się lokalną turystyką? Właśnie znalazłeś idealną pracę! Dołącz do zespołu SeeKrakow jako Promotor naszych usług turystycznych. 

 

Promotor Usług Turystycznych SeeKrakow 

 

Obowiązki: 

 • prezentacja usług świadczonych przez firmę SeeKrakow turystom zagranicznym 
 • kierowanie potencjalnych klientów do Punktu Informacji Turystycznej 
 • udzielanie odpowiedzi na zapytania turystów odnoszących się do oferty firmy i miasta Krakowa

 

Wymagania: 

 • status ucznia/studenta
 • dyspozycyjność do pracy w wymiarze 100 godzin miesięcznie, między godziną 9:30 a 15:30 (również w weekendy i święta) 
 • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację 
 • umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich 
 • nastawienie na realizację celów 

 

Oferujemy 

 • umowę zlecenie 
 • wynagrodzenie podstawowe + premie
 • pracę w centrum Krakowa 
 • szkolenie przygotowujące do pracy 

APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.