eRekruter
Recepcjonista/-tka w hotelu
Nowo otwatry hotel** Traffic na ul. Świdnickiej
Wrocław

Gwarantujemy:

- pracę w wymiarze 100-160 h/mies (do ustalenia z kandydatem wedle jego dyspozycyjności),

- wynagrodzenie podstawowe godzinowe + atrakcyjny system motywacyjny,

- zmianowy system pracy (jedna zmiana 7-10h) - staramy się dopasować do Twoich planów czy zajęć na studiach,

- wcześniejsze szkolenia,

- pracę w centrum miasta, obok Opery Krakowskiej :)

- najchętniej dłuższą współpracę.

 

Oczekujemy od Ciebie:

- dyspozycyjności do pracy w wymiarze pomiędzy 100 a 160 h/mies,

- swobody w posługiwaniu się językiem angielskim mówionym i pisanym (każdy dodatkowy język będzie ogromnym atutem),

- możliwości pracy również na nocnych zmianach (recepcja czynna 24h/dobę),

- komunikatywności i samodzielności,

Mile widziani studenci.

 

Szukamy osób towarzyskich i kreatywnych, otwartych na ludzi i nowe przygody. Nie wymagamy doświadczenia w branży hotelarskiej, wierzymy, że szkolenia odpowiednie przygotują naszego wybranka/wybrankę do pracy.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.