eRekruter
Pracownik techniczny Hostelu - Warszawa

Warszawa

Hostel Tatamka poszukuje konserwatora/złotej rączki.

 

Szukamy osób komunikatywnych i chętnych do stałej współpracy.

 

Konserwator u nas zajmuje się:

 

Codziennym sprawdzaniem stanu technicznego naszego obiektu, czyli naprawą bieżących usterek, ale też czasami nagłymi interwencjami w razie awarii. Konserwator w naszym hostelu też zajmuje się ogrodem, ale spokojnie, to znaczy, że mamy kosiarkę, grabie, no i przede wszystkim właśnie ogród, w którym można też odpocząć po pracy.

 

Przeprowadzaniem kontroli i okresowych przeglądów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

 

Zdarza się, że musi się też zająć wykonywaniem prac wykończeniowych lub pomocą w przygotowywaniu większych inwestycji takich jak remonty.

 

Dobrze, żeby miał łeb na karku, bo musi też pilnować budżetu, najczęściej poprzez znajdowanie ekonomicznych (ale skutecznych!) rozwiązań.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 

Przede wszystkim zaangażowania, dokładności, uczciwości i siły spokoju. Doświadczenie na podobnym stanowisku i wiedza z zakresu obsługi urządzeń i instalacji teletechnicznych będą dodatkowym atutem. Czynne prawo jazdy z kat B. będzie jeszcze większym atutem, bo raz na jakiś czas musimy zrobić techniczne zakupy.

Przyda się też umiejętność nieszablonowego myślenia, żeby znaleźć czasami nieoczywiste rozwiązania dla stałych problemów, czyli zainteresowanie majsterkowaniem

 

Ze swojej strony oferujemy:

 

Możliwość zatrudnienia na pełen etat i dłuższą współpracę w fajnej atmosferze. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy i oferujemy umowę o pracę po okresie próbnym lub B2B.

Możemy jeszcze zagwarantować mnóstwo dziwnych historii z pracy, do podzielenia się ze znajomymi i służbową kawę.

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i napisanie kilku słów o sobie i o swoim doświadczeniu.


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.