eRekruter
Personel sprzątający
Praca w Hotelu**
Wrocław

Butikowy Hotel Traffic w centrum Wrocławia poszukuje do swojego zespołu osób pozytywnie nastawionych i chętnych do podjęcia pracy, na stanowisku: Personel sprzątający.

 

Do twoich obowiązków należeć będzie:

 • Zapewnienie czystości: w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach wspólnych, zgodnie ze standardem obiektu;
 • Zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości.

 

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
 • Pracę w niepełnym wymiarze godzin (z możliwością ich zwiększenia);
 • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy podnoszące kwalifikacje;
 • Jednozmianowy system pracy;
 • Pracę w zgranym i energicznym zespole z rodzinną atmosferą;
 • Częste imprezy integracyjne;
 • Wsparcie koordynatorki, która organizuje prace zespołu i zawsze pomoże rozwiązać problemy.

 

Oczekujemy:

 • Dyspozycyjności do pracy w dni powszednie, weekendy oraz święta;
 • Pracowitości i sumienności;
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV poprzez formularz na stronie.

 


APLIKUJ NA TO STANOWISKO
Dane personalne
Języki obce
Prześlij CV
Aktualna sytuacja zawodowa
Możliwość podjęcia współpracy
Dodatkowe informacje
Potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena Twoich kwalifikacji do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia w jednym z podmiotów tworzących Grupę Motion Travel. Przesłanie informacji i dokumentów aplikacyjnych skutkować będzie założeniem Twojego indywidualnego konta w serwisie, co umożliwi Tobie zarządzanie Twoimi danymi oraz procesem rekrutacyjnym. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępna jest pod linkiem: motiontravel.pl/rodo
Wyrażam zgodę na:
Nie wyrażam zgody na:

przetwarzanie przez współadministratorów, którymi są podmioty z Grupy Motion Travel: SH&H Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SH&H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UTC Tour Operator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dział Produktu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 4Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miszalski und Wasik OG, Slovak Hostel s.r.o., Smart Hotels & Hostels Italia, Hostel Service s.r.o., moich danych osobowych podanych w formularzu i dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, które będą prowadzone w okresie 36 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody. Wyrażenie zgody oznacza, że we wskazanym okresie będziemy przedstawiali Tobie aktualnie dostępne oferty pracy dostosowane do Twoich kwalifikacji. Masz prawo do wycofania zgody na takie przetwarzanie Twoich danych w dowolnym momencie.